ATAKSOFOBIA

lęk przed nieporządkiem, nieładem

FØB!a design

opanowanie chaosu w przestrzeni

Tworzymy wnętrza pełne harmonii

Izabella Fluder-Wiąk – właściciel biura

 

Biografia:

Jest absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, posiada dyplom magistra inżyniera architekta, z akredytacją Royal Institute of British Architects. Ukończyła studia podyplomowe na Politechnice Krakowskiej z zakresu szacowania i wyceny nieruchomości.

Od 2008r. posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń i jest członkiem Izby Architektów Rzeczpospolitej Polskiej.

Od 2004r. pracowała w biurze architektonicznym IMB Asymetria w Krakowie, na stanowisku architekta przy projektach budynków komercyjnych i użyteczności publicznej oraz przy przygotowywaniu projektów konkursowych.

Od 2010r do 2014r . z sukcesami współpracowała z biurem architektonicznym APP ARCHITEKCI, gdzie odpowiedzialna była za projekty wnętrz.

Od 2015 właściciel biura architektonicznego FOBIA design.

Jest zawsze na bieżąco z obecnie obowiązującymi trendami i nowościami. Systematycznie bierze udział w szkoleniach oraz Targach Hotelarskich odbywających się zarówno w Polsce jak i za granicą z zakresu wystroju i aranżacji wnętrz oraz pojawiających się na rynku nowych kolekcji materiałowych.

 

Kwalifikacje zawodowe:

Uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń (2008r.);

Członek Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów (2008r.);

Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych na Politechnice Krakowskiej z zakresu szacowania i wyceny nieruchomości (2006r.);

Dyplom magistra inżyniera architekta Politechniki Krakowskiej, z akredytacją Royal Institute of British Architects (2004r.);

 

Doświadczenie zawodowe:

FØB!a design – właściciel biura

APP ARCHITEKCI, Kraków – współpraca / główny architekt wnętrz (2010r.-2014);

IMB Asymetria architekci, Kraków – architekt (2004r.-2011);